21.07.2024 Ogłoszenia Parafialne

XVI Niedziela Zwykła

1/ Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00.

2/ W poniedziałek (22.07) modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Po porannej i wieczornej Mszy Św. błogosławieństwo relikwiami Świętego.

3/ W przyszłą niedzielę (28.07) po Mszy św. wieczornej – zapraszamy na koncert muzyki rozrywkowej, który odbędzie się przy naszym kościele. Wystąpi p. Jacek Wicek „DJ Vicek” – muzyk-trębacz, (którego gościliśmy przed rokiem) oraz zaśpiewa p. Andrzej Nosowski. W programie, tego wakacyjnego koncertu znane przeboje muzyki rozrywkowej.

4/ Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na dzisiejszą kolektę inwestycyjną, na konto parafialne przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

5/ Informacje www.parafia-lublewo.pl oraz facebook Parafia NMP Lublewo Gdańskie

6/ Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia oraz parafianom i gościom, życzymy zdrowia, pokoju i Bożego błogosławieństwa.